Krizsanovszki Lili         Eredmények ›   Interjúk >     Videók ›

 

    

 

 

 

 

Született: 2005. 09.20    

Lakhely: Budapest

Iskola: Szűcs Sándor Általános Iskola

Korcsolyázás kezdete: 2011

Olimpiai, Felnőtt, Junior Héraklész Válogatott kerettag        

www.isu.org >    

Elismerések: 2020 Újpest kíváló Diáksportolója
                    2020 Mol Alapítvány ösztöndíjasa

                                  

Eredmények

  www.rinkresults.com ≻

2022 - 2023 >    

2019 - 2020 >

2020 - 2021 >

2021 - 2022 >

2016 - 2017 ≻

2017 - 2018 ≻

2018 - 2019 ≻
2022-2023 szezon

Senior kategória

2022. nov.17-20. Skate Celje (Celje) 8. hely
2022. nov. 28-dec.04. Santa Claus Cup (Budapest) 11. hely
2022. dec. 15-17. 4 Nationals Championships (Budapest) 10. hely
2022. dec. 15-17. Hungarioan National Championships (Budapest) 3. hely

2021-2022 szezon

Junior/Senior kategória

2021. aug. 14-15. Tesztverseny (Budapest) 2. hely
2021. aug. 25-28. 2. Junior Grand Prix (Courchevel) 17. hely
2021. okt. 14-17. Budapest Trophy (Budapest) 4. hely
2021. okt. 23-24. Jégördög Kupa (Budapest) 1. hely 
2021. nov. 10-14. IceChallenge (Graz) 7. hely
2021. nov. 19.21. Skate Celje (Celje) 3. hely
2021. dec. 06-12. Santa Claus Cup (Budapest) 12. hely
2021. dec. 16-18. Négy Nemzet Bajnokság (Igló) 12. hely (Senior)
2021. dec. 16-18. Felnőtt Országos Bajnokság (Igló) 5. hely (Senior)
2022. febr. 11-13. Jégvirág Cup (Miskolc) 11. hely 
2022. márc. 20-25. EYOF (Vuokatti) 24. hely

2020-2021
szezon

Junior kategória

2020. aug. 22-23. Tesztverseny (Budapest) 3. hely
2020. okt. 14-19. Budapest Trophy (Budapest) 6.hely
2020. nov. 26-29. Santa Claus Cup (Budapest) 1.hely
2021. jan. 23-24. DVTK Kelet-Magyarország Kupa 1.hely
2021. febr.4-7. Utánpótlás Országos Bajnokság 4.hely
2021. márc. 27-28. Tavasz Kupa (Jászberény) 1.hely
2021. ápr. 10-11. Jégmadár Kupa (Székesfehérvár) 1.hely
2021. ápr. 24-25. DVTK Avas Kupa (Miskolc) 1.hely

Rövid 2.50
Abba: The Winner Takes it all
Kűr 3.38
Maxim Rodriguez selection music

 

2019 -2020
szezon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior kategória

2019. aug. 10-11. Tesztverseny (Budapest) 3. hely
2019. szept. 25-28. Junior Világkupa (Zágráb) 17.hely
2019. okt 17-20. Halloween Kupa (Budapest) 7.hely
2019. okt 24-27. Golden Bear (Zágráb) 8.hely
2019. nov. 6-10. Volvo Open Cup (Riga) 16.hely
2019.nov. 20-24. Skate Celje (Celje) 4.hely
2019. dec. 2-8. Mikulás Kupa (Budapest) 3.hely
2020. febr. 7-9. Magyar Országos Utánpótlás Bajonkság 2.hely
2020.febr. 14-15. Jégvirág Cup Miskolc 2.hely

Rövid: 2.45
Indila:
Derniere Danse

Kűr 3.33
Maxime Rodriguez
Selection Music

 

2018 - 2019
szezon

 

 

Advance Novice kategória

2018. okt. 19-21 Halloween Cup, Budapest 9.hely
2018. okt. 25-28 Golden Bear, Zágráb 12.hely
2018. nov. 6-11 Volvo Open Cup, Riga 3.hely
2018. nov. 16-18 Kelet-Magyarország Kupa, Miskolc 1.hely
2018. nov. 2-25 Skate Celje, Celje 2.hely
2018. dec. 2-7 Santa Claus Cup, Budapest 7.hely
2019. jan. 16-19 Skate Helena, Belgrád 3.hely
2019. febr. 2-3 Műkorcsolya Utánpótlás Bajnokság, Budapest 1.hely
2019. febr. 16-17 Jégvirág Kupa, Miskolc 1.hely
2019. febr. 26- márc. 3 Cup of Tyrol, Innsbruck 2.hely
2019. márc. 30-31 Jégmadár Cup, Székesfehérvár 1.hely
2019. ápr. 5-7 12. Avas Cup, Miskolc 1.hely

 

                                       

                                           Rövid 2.50

 

                                            Kűr 3.10

 

2017-2018 szezon

Basic Novice A , Advance Novice kategória ( Ifjúsági )

2017 okt. 21-23. 1. Halloween Kupa (Budapest) 3. hely Basic A
2017 okt. 25-29. Golden Bear (Zágráb) 2. hely Basic A
2017. nov. 8-12. Leo Scheau Memorial (Graz) 4. hely Basic A
2017. nov. 18-19. Kelet-Magyarország Kupa (Miskolc) 2. hely Basic A
2017. nov. 22-26. Skate Celje (Celje) 19. hely Advance novice
2017. dec. 4-10. 11. Mikulás Kupa (Budapest) 5. hely Basic A
2018 febr. 8-11. Dragon Trophy -Tivoli Cup 2018  8. hely Basic A
2018 febr 17-18. Jégvirág Kupa ( Miskolc ) 4. hely Basic A
2018 március 2-3. Utánpótlás Országos bajnokság 2. hely Basic A
2018 márc. 31- ápr. 1. Húsvét Kupa 2018  7. hely Adv nov.
2018 április 7. Avas Kupa (Miskolc) 2. hely Basic A

 

  Rövid: 2.30
Marvin Gaye- Tammi Terrell
Aint no Mountain High Enough

Kűr: 2.40 / 3.10
Notre Dame de Paris

 

2016-2017 szezon

Basic Novice A kategória

2016 okt 27-30. Golden Bear ( Zágráb) 4. hely
2016 nov. 24-27. Skate Celje ( Celje) 3. hely
2016. dec. 5-11. Mikulás Kupa ( Budapest) 4. hely
2017. jan. 17-21. Skate Helena Emlékverseny ( Belgrád) 6. hely
2017. febr 2-4. Jégvirág Kupa ( Miskolc) 2. hely
2017. febr.9-12. Dragon Trophy-Tivoli Cup ( Ljubljana) 3. hely
2017 márc. 4. Magyar Kupa Utánpótlás Országos bajnokság  4. hely
2017. márc. 24-26. Avas Kupa ( Miskolc) 3. hely

 

Kűr 2.30

Marvin Gaye- Tammi Terrell
Aint no Mountain High Enough

 

Korábbi eredményei:

 
   

 

Interjúk 

 

2020. június 17. Nő a Mol támogatott korcsolyázók száma www.hunskate.hu >

2019. okt. 1. Sikerek és csalódások www.hunskate.hu >

 

Videók 

 

2019 szept. 26. Junior Világkupa rövid >

2018 febr.  11. Tivoli Cup kűr ›

2017 dec. Mikulás Kupa kűr ≻
2016 dec. Mikulás Kupa  kűr ›

 
2015 dec. Mikulás Kupa  kűr ›  
2015 febr. Magyar Kupa  kűr ›  
2012. dec. 23 Bemutató >  
   
   

 

Jelentkezés

Várjuk jelentkezésedet a +36 30 432 3988 telefonszámokon, illetve az skse.marczibanyi@gmail.hu e-mail címen.

Tanfolyamok

Marczibányi Sportcentrum

kedd: 16.30 -17.30
csütörtök: 16.30-17.30
szombat: 8.30-9.20

Káposztásmegyeri Vasas Jégcentrum

szerda: 17.00 -17.50   szombat: 9.00-9.50

részletek ›

Támogatóink