Szeretettel köszöntünk  honlapunkon!

Hírek

2021. november 20-21. DVTK Kelet-Magyarország Kupa

1 Arany és 1 Ezüst érem

2021. november 20-21.-én rendezték meg a DVTK-Kelet Magyarország Kupa hazai versenyt, ahol Pallagi Petra egy nagyon szép kűrrel aranyérmet szerzett a Cubs kategóriában. Mini Chicks kategóriában Tóth Gréta 2. helyen végzett, míg Morvai Milla (ISU 4 éves) élete első versenyén a Kispályás kupán a 6 éven aluliak között az. 5. helyen végzett!

További eredmények >

Gratulálunk mindenkinek!

2021. november 18-21. Skate Celje

1 Arany, 2 Ezüst, 3 Bronz
Csapatversenyben 2. helyen végzett a Sebestyén KSE

2021. november 18-21. között Celjében rendezték meg a European Criterium körverseny első állomását, ahol a Sebestyén KSE versenyzői is jégre léptek. Incze Brigitta Éva  Basic Novice kategóriában állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára, míg Széplaki Zsófia ugyanebben a kategóriában 3. helyen végzett. Advance Novice lányok között Ekker Léna a kűrben 5 triplát bemutatva a 2. helyen végzett 21 versenyző között, míg Krizsanovszki Lili a junior lányok 28 fős mezőnyében megjavítva eddigi legjobb rövidprogram pontszámát bronzérmet szerzett, és ugyancsak bronz éremnek örülhetett Tőkey Alíz Cubs II. kategóriában. Széplaki Katinka a legkisebb Chicks II. korosztályban szép magas pontszámokkal a dobogó második fokára állhatott fel élete első külföldi nemzetközi versenyén. Berei Mózes József ezen a versenyen felnőtt kategóriában lépett jégre, míg Rigában a kűrben, addig Celjében a rövid programban is elérte a  felnőtt Európa-bajnokság technikai pontszámait. Legnagyobb örömünkre a Sebestyén KSE a 2. helyen végzett az egyesületek versenyében, ahol 38 egyesület 19 országból képviselte magát.