Eredmények

 

2017

 

 

2014

2015

2016

2011

2012

2013

 

2017

 

2017 04. 05 -09. Triglav Trophy Jesenice

Nagy Dóra Advance Novice 2. hely
Gál Zoé Advance Novice 3. hely
Csiszér Emese Advance Novice 7. hely
Borovoj Alexander Felnőtt férfi 8. hely
További eredmények:

www.dkjesenice.si/TT/17/

2017 03. 29- 04.02. Felnőtt Világbajnokság, Helsinki

Tóth Ivett  20. hely

2018 Téli Olimpiai kvóta megszerzése

www.isuresults.com/results/season1617

/wc2017/index.htm

 

2017 03. 30 - 04. 02 Canezei European Criterium

Nemzetközi európai körverseny

Papp Vivien Cubs II. 1. hely
Ekker Léna Chicks I. 3. hely
Zsembery Katinka Cubs I. 6. hely
Szentiványi Júlia Chicks II. 9. hely
Eredmények:

www.europeancriterium.eu/documents/html

/51/non/index.htm

European Criterium összetett eredmények:
Ekker Léna 2. hely
Papp Vivien 2. hely
Zsembery Katinka 6. hely

www.europeancriterium.eu/competitors_results_list

2017 Junior Világbajnokság,Taipei

Borovoj Alexander 41. hely

www.isuresults.com/results/season1617

/wjc2017/index.htm

2017 03.24-26  Avas Kupa Nemzetközi verseny

Ekker Léna Chicks 2008 1. hely
Gál Zoé Basic Novice A I. 1. hely
Incze Brigitta Éva Chicks 2010 2. hely
Papp Vivien Cubs 2007 2. hely
Szabó CintiaBasic Novice A I. 2. hely
Csiszér Emese Basic Novice B 2. hely
Krizsanovszki Lili Basic Novice A I. 3. hely
Szentiványi Júlia Chicks 2009 4. hely
Zsembery Katinka Cubs 2006 4. hely 

havasszepe.hu/skating_club/images/stories

/doksik/12avaskupa2017/Results/index.htm

2017. 03.09. Meyrin-Geneve European Criterium körverseny

Papp Vivien Cubs II.: 2. hely

www.cpam.ch/coupemeyrinoise17/

2017 Coupe du Printemps, Luxemburg 

Tóth Ivett Felnőtt Nők 3. hely
Gál Zoé Advance Novice 7. hely
Nagy Dóra Advance novice 11. hely

 

skating.lu/cdp2017/index.htm

2017 03.04. Magyar Kupa Országos bajnokság

Ekker Léna Chicks I.: 1. hely
Papp Vivien Cubs II.: 1. hely
Zsembery Katinka Cubs I. 1. hely
Gál Zoé Basic Novice A.: 1. hely
Szabó Cintia Basic Novice A.: 2. hely
Balogh Heni Basic Novice B.: 2. hely
Szentiványi Júlia Chicks II.: 3. hely
Incze Brigitta Éva Chicks II.: 4. hely
Krizsanovszki Lili Basic Novice A .: 4. hely

További eredmények: moksz.hu/external/mukorcsolya/2016_17/

utpotOB/results/index.htm


2017 02. 02-04 Jégvirág Kupa, Miskolc

Chicks II: Szentiványi Júlia 1. hely
Chicks I: Ekker Léna 1. hely
Cubs II: Papp Vivien 1.hely
Cubs I: Zsembery Katinka 1.hely
Basic Novice A: Szabó Cintia 1. hely
Krizsanovszki Lili 2.hely
Advance Novice:Csiszér Emese 1. hely
Gál Zoé 3. hely
Balogh Heni 8.hely
Junior férfi: Borovoj Alexander 1.hely

moksz.hu/mukorcsolya/jegvirag-kupa-2017

2017. 02. 10-12 Dragon Trophy-Tivoli Cup                               Ljubljana

Cubs 2008 Papp Vivien 1. hely
Chicks 2009 Ekker Léna 2. hely
Basic Novice A I. Krizsanovszki Lili 3.hely
Chicks 2009 Szentiványi Júlia 4.hely
Cubs 2007 Zsembery Katinka 4. hely
Advance Novice Gál Zoé 4. hely
Basic Novice A II Szabó Cintia 5. hely
Advance Novice Csiszér Emese 5.

www.drsanje.si/dragon-trophy-2017/

2017 01. 17-19. Skate Helena, Belgrád

Cubs I. 26 fős mezőnyben Zsembery Katinka a 3. hely
Chicks I. Ekker Léna a 4. hely 19 fős mezőnyben
Cubs II Papp Vivien 6. hely 37 versenyzőből
Basic A III Krizsanovszki Lili 6. hely 27 fős mezőnyben
Chicks II Szentiványi Júlia 9. hely 22 fős mezőnyben

www.europeancriterium.eu/documents/                html/48/non/index.htm

2017 01. 25-29. Műkorcsolya Európa-bajnokság,               Ostrava

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 8. hely

Felnőtt Férfiak Borovoj Alexander  27. hely

www.isuresults.com/results/             season1617/ec2017/index.htm

2017. 01. 14-15. Advance Novice és Junior Országos bajnokság

Advance novice: Nagy Dóra 1. hely                    Advance novice: Csiszér Emese 5. hely

Junior férfiak: Borovoj Alexander 1. hely

www.moksz.hu/external/mukorcsolya   /2016_17/junOB/result/

 

 
2016  

 

 

2016. 12. 15-17. Visegrádi Országos bajnokság,   Katowice

Felnőtt Országos bajnokság:

Felnőtt nők: Tóth Ivett 1. hely                                   Felnőtt Férfiak Borovoj alexander 1. hely

Visegrádi bajnokság

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 1. hely

http://www.pfsa.com.pl/results/1617/4Nat17/index.htm

 

2016 11. 24-27. Skate Celje

Chicks I: Ekker Léna 1. hely

Junior Férfiak: Borovoj Alexander 1. hely
Cubs II: Papp vivien 2. hely
Basic novice A III. Krizsanovszki Lili 3. hely
Advance novice : Nagy Dóra 6. hely
Advance Novice: Csiszér Emese 7. hely
Cubs I. Zsembery Katinka 7. hely
Basic Novice A II Szabó Cintia: 10. hely

http://europeancriterium.eu/documents/html/             47/index.htm

http://europeancriterium.eu/documents/html /47/non/index.htm

2016 12. 5-11. Mikulás Kupa, Budapest 

Chicks Ekker Léna 1. hely

Cubs 2007 Papp Vivien 1. hely
Felnőtt Nők: Tóth Ivett 1. hely
Basic Novice A: Krizsanovazki Lili 4. hely
Advance novice: Nagy Dóra 7. hely
Chicks: Szentiványi Júlia 9. hely
Cubs 2006 Zsembery Katinka 9. hely
Basic Novice A: Szabó Cintia 10. hely
Felnőtt férfiak: Borovoj Alexander 10. hely
Advance novice: Csiszér Emese 17. hely

http://www.moksz.hu/external/mukorcsolya/  sc2016/Non_ISU/index.htm

http://www.moksz.hu/external/mukorcsolya /sc2016/ISU/index.htm

2016 nov 3-6. Tirnavia Edea Ice Cup, Trinava

Juvenile 9 : Papp Vivien 2. hely                          Advance Novice: Nagy Dóra 2. hely                       Pre-Juvenile: Ekker Léna 4. hely

Junior férfiak: Borovoj Alexander 4. hely
Advance novice: Csiszér Emese 8. hely
Juvenile 10. Zsembery Katinka 12. hely
Pre-Novice: Szabó Cintia 14. hely

http://www.kraso.sk/wp-content/uploads/sutaze/2016_2017/20161103 _teic/index.htm

2016 11. 19. Kelet-Magyarország Kupa, Miskolc

Chicks 2008: Ekker Léna 1. hely                                             Cubs 2007: Papp vivien 1. hely                                               Cubs 2006 Zsembery Katinka 1. hely

2016 11. 09-13. Volvo Cup, Riga

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 2. hely

http://www.kristalice.lv/Results/Volvo31st/ISU/

2016 09.  27-30. Coupe De Nice, Nizza

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 6. hely

http://nice-baie-des-anges.fr/images/stories/docs-coupe/resultats2016/

2016  10.  27-30. Golden Bear Zágráb 

Chicks : Ekker Léna 2. hely
Cubs: Papp Viven 3. hely
Basic Novice A II:Szabó Cintia 3.hely
Cubs I: Zsembery Katinka 4. hely
Basic novice A Krizsanovszki Lili 4. hely
Advance novice: Nagy Dóra 10. hely
Advance Novice: Csiszér Emese 16.hely
Senior Férfiak: Borovoj Alexander 19. hely

http://www.kkkmedvescak.hr/images/ZM28              /index.htm

2016. 04. 02 Avas Kupa, Miskolc

Ekker Léna Chicks 2008 1. hely ( SKSE)
Papp Vivien Chicks 2007 2. hely ( SKSE)
Zsembery Katinka Cubs 2006 3. hely ( SKSE)
Krizsanovszki Lili Cubs 2005 1. hely ( Vidrai Team)
Gál Zoé Basic Novice A 2. hely ( SKSE)
Csiszér Emese Advance Novice 5. hely

http://www.moksz.hu/kezdolap/11-avas-cup- miskolc

 

2016 Ondrej Nepela emlékverseny, Pozsony

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 10. hely

http://www.kraso.sk/wp-content/uploads/sutaze/2016_2017/20160929_mon/

2016 02. 27 Hellmut Seibt Memorial , Bécs

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 2. hely
Basic Novice A: Gál Zoé 1. hely
Cubs : Zsembery Katinka 2. hely
Advance Novice: Csiszér Emese 11. hely
Junior lány: Friesz Bianka 10. hely
Chicks lányok: Papp Vivien 15. hely

http://skateaustria.lvps91-250-98-130.dedicated.hosteurope.de/img/competition /1.2015_16/00024/index.htm

2016. 03. 06 27. Sportország Trophy, Budapest 

Basic novice A IIII: GÁl Zoé 2. hely
Basic Novice B II. Balogh Heni: 3. hely
Cubs I.: Krizsanovkszki Lili: 1. hely
Chicks II: Ekker Léna 5. hely
Cubs II. Zsembery Katinka 6. hely
Advance Novice : Csiszér Emese 8. hely
Chicks I.: Papp Vivien 10. hely

http://www.sportorszag.hu

2016. 02. 20 Magyar Kupa Utánpótlás Országos bajnokság, Budapest

Chicks : Papp Vivien 1. hely
Ekker Léna 3. hely
Cubs: Krizsanovszki Lili 1. hely
Zsembery Katinka 3. hely
Basic Novice A : Gál Zoé 3. hely
Basic Novice B: Balogh Heni 3. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek /2015_16/magyar_kupa/results/index.htm

 

2016. 01 10-11 Advance Novice és Junior Országos bajnokság, Debrecen

Advance novice Nagy Dóra 1. hely                             Advance novice: Csiszér Emese 3. hely
Junior Nők: Tóth Ivett 1. hely
Junior Férfiak:  Borovoj Alexander 3. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek /2015_16/jun_ob/result_junob/index.htm

2016 02. 12-14 Jégvirág Kupa, Miskolc

Chicks lány: Papp Vivien 1. hely
Ekker Léna 2. hely
Cubs lányok: Krizsanovszky Lil 2. hely ( Vidrai Team)
Zsembery Katinka 3. hely
Basic novice A lányok: Gál Zoé 3. hely
Basic Novice B: Balogh Heni 2. hely ( Vidrai Team)
Advance Novice: Nagy Dóra 1. hely
Csiszér Emese 2. hely
Junior lány: Friesz Bianka 1. hely
Junior Férfiak: Borovoj Alexander 4. hely

http://www.jegviragcup.com 

   
2015  
   

2015 Négy Nemzet Visegrádi Országos bajnokság

Országos bajnokság

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 1. hely                                   Felnőtt férfiak: Borovoj Alexander 2. hely

Visegrádi bajnokság

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 2. hely          

http://czechskating.org/vysledky/htm2078/                  

2015 11. 23. 10. Kelet-Magyarország Kupa, Miskolc

Chicks 2008/2009 Ekker Léna 1. hely
Chicks 2007 Papp Vivien 2. hely
Cubs 2006  Zsembery Katinka 1. hely
Gratulálunk Cubs 2005 kategóriában Vidrai Szabolcs tanítványának Krizsanovszki Lili edzőtársunknak 2.hely 


http://havasszepe.hu/skating_club/images/protokoll-10KM-kupa-2015/index.htm

2015 11. 30-12. 04 9. Mikulás Kupa, Budapest

Felnőtt Nők : Tóth Ivett 2. hely
Cubs 2006 : Zsembery Katinka 2. hely
Basic Novice A II. : GÁl Zoé 3. hely
Advance Novice : Nagy Dóra 5. hely
Csiszér Emese 13. hely
Felnőtt Férfiak: Borovoj Alexander: 9. hely
Chicks: Papp Vivien 9. hely
Ekker Léna 13. hely
Junior lányok: Havasi Dorka 27. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek/ 2015_16/santa_claus2015/index_sc2015.html

2015 11. 12-15 Skate Celje

Borovoj Alexander Junior férfiak 2. hely
Nagy Dóra Advance Novice 2. hely
Csiszér Emese Advance Novice 3. hely
Gál Zoé Basic Novice A 4. hely
Havasi Dorka Junior Nők 7. hely
Zsembery Katinka Cubs lányok 6. hely
Papp Vivien Chicks lányok 11.hely  
Az SKSE a klubok közötti pontversenyben a   6. helyen végzett 50 egyesület között.

http://www.europeancriterium.eu/documents/html /38/index.htm

2015. 11. 25 Golden Bear Zágráb

Basic novice A: Gál Zoé 2. hely                                               Advance Novice: Nagy Dóra 3. hely                                       Advance novice : Csiszér Emese 4. hely                                 Junior Nők: Havasi Dorka 5. hely

http://www.kkkmedvescak.hr/images/ZM27/html/

2015. 11.01  Leo-Scheu Memorial Emlékverseny,     Graz

Advance Novice lány: Nagy Dóra 3. hely
Chicks lány: Papp Vivien 3. hely
Cubs lány: Zsembery Katinka 5. hely
Basic Novice Lány Gál Zoé 9. hely
Advance novice lány: Csiszér Emese 13. hely
Junior fiú Borovoj Alexander: 8. hely
Junior lány: Havasi Dorka 15. hely
Friesz Bianka 21. hely

http://skateaustria.lvps91-25130.dedicated.hosteurope.d/img/competition /1.2015_16/00005/index.htm

2015 11.01. IceChallenge verseny, Graz

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 5. hely                                                  
http://skateaustria.lvps91-250-98-130.dedicated. hosteurope.de /img/competition/1.2015_16/00006/index.htm 

2015 10. 7-10. Junior Világkupa, Zágráb

Junior Nők: Tóth Ivett 6. hely

Junior férfiak: Borovoj Alexander 19. hely

http://www.isuresults.com/results/season1516/             jgpcro2015/index.htm

2015 10. 22-25 Trinavia Edea Ice Cup

Pre-Novice: Nagy Dóra 1. hely                                               Pre-Novice: Csiszér Emese 3. hely                                         Juvenile 9: Zsembery Katinka 4. hely                                     Pre-Novice: Gál Zoé 11. hely                                               Pre-Juvenile 8: Papp Vivien    15. hely

http://www.kraso.sk/wpcontent/uploads /sutaze/2015_2016/20151022teic/index.htm   

         

2015. 04.28 World Development Trophy, Gdansk

Junior Férfiak: Borovoj Alexander  1. hely

http://www.pfsa.com.pl/results/1415/WDT2015 /index.htm

2015 09. 10-13. Junior világkupa, Linz

Junior Nők: Tóth Ivett 8. hely                                                

http://www.isuresults.com/results/season1516 /jgpaut2015/index.htm

2015.03.15 26. Sportország Trophy, Budapest

Cubs 2006 Gál Zoé: 1. hely
Basic Novice A: Csiszér Emese 2. hely
Junior férfiak: Borovoj Alexander 3. hely
Advance novice lány: Nagy Dóra 6. hely
Chicks 2006 Horváth Milán: 5. hely
Chicks I lány: Zsembery Katinka: 5. hely
Junior lány: Friesz Bianka 9. hely

http://www.sportorszag.hu/index.php?page=competition&pw=9&lang=hun

 

2015 03. 28 10. Avas Kupa, Miskolc

Chicks 2007-2008 Horváth Milán: 1. hely
Cubs 2004 Gál Zoé: 1. hely
Advance Novice lány Nagy Dóra: 1. hely
Junior Férfiak Borovoj Alexander 1. hely
Adavnce Novice lány Csiszér Emese 2. hely
Junior Nők Friesz Bianka 2. hely
Chicks 2006 Zsembery Katinka 8. hely

http://www.moksz.hu/10-avas-kupa-the-                               10-th-avas-cup-miskolc-hungary 

2015.02.12-15. Dragon Trophy -Tivoli Cup,         Ljubljana

Chicks fiú 2007 kategóriában Horváth Milán 1. hely
Chicks 2006- 2007 korosztályban 22 versenyző közül Zsembery Katinka 4. hely
CUBS 2004-2005 kategóriában Gál Zoé 3. hely
BASIC A 2004-2003-as korosztályban Nagy Dóra 3. hely
BASIC A 2002-2003 kategóriában Csiszér Emese 2. hely
JUNIOR férfiak Borovoj Alexander 1. hely
FELNŐTT nők Tóth Ivett 2. helyen végzett.

http://www.drsanje.si/dragon-trophy/

2015 02.22. Magyar Kupa Utánpótlás                         Országos bajnokság

 Chicks fiú 2007: Hotváth Milán 1. hely
Chicks lány 2006: Zsembery Katinka 1. hely
Cubs 2005 lány: Gál Zoé 1. hely
Basic Novice A lány: Csiszér Emese 2. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek /2014_15/MK/results/index.htm

2015 European Youth Olimpic Festival, Vorarberg

Junior Férfiak: Borovoj Alexander 13. hely

2015. 02. 08. jégvirág Kupa, Miskolc

Chicks lány: Zsembery Katinka 1.hely
Cubs lány: Gál Zoé 1.hely
Basic Novice A lány: Csiszér Emese 1. hely
Advance Novice lány: Nagy Dóra 2.hely
Junior lány: Friesz Bianka 4.hely
Junior fiú: Borovoj Alexander 6.hely

http://www.moksz.hu/jegvirag-kupa-                                  2015-miskolc

 

2014

 

 

 

2014 12. 18-20 Visegrádi Országos bajnokság

Országos bajnokság:

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 1.hely

Visegrádi bajnokásg

Felnőtt Nők: Tóth Ivett 2. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek/ 2014_15/OB_4nemzet/index_4N.html
http://www.moksz.hu/sikeres-rendezes-sikeres-szereples

2014 12. 19-21. Advance Novice és Junior Országos bajnokság, Budapest

Advance Novice lány: Nagy Dóra                               Junior Férfiak: Borovoj Alexander 1. hely                     Junior Férfiak: Nagy Balázs 4. hely                             Junior Nők: Friesz Bianka 3. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek  /2014_15/OB_4nemzet/JunOB_result/index.htm

 

2014. 12. 1-7   8. Mikulás Kupa, Budapest

Chicks 2007 : Horváth Milán 1. hely 
Chicks 2006 : Zsembery Katinka 1. hely 
Cubs 2004: Gál Zoé 1. hely  
Basic Novice A I.: Nagy Dóra 3. hely 
Basic Novice A: Csiszér Emese 2. hely 
Senior lány: Tóth Ivett 1. hely 
Junior Fiú : Borovoj Alexander 9.hely 
Nagy Balázs 15. hely 
Junior Lány: Havasi Dorka 13. hely 
Friesz Bianka 16.hely 

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek/ 2014_15/8_SC/nISU/index.htmhttp://www.moksz.hu/images/ mukorcsolya/versenyek/2014_15/8_SC/ISU/index.htm

 2014. 11. 22-23 Kelet-Magyarország Kupa, Miskolc

Chicks: Horváth Milán 1. hely
Chicks: Zsembery Katinka 2. hely
Cubs: Gál Zoé 3. hely
Basic Novice A : Nagy Dóra 1. hely
Advance Novice : Nagy Dóra 1. hely
Csiszér Emese 2. hely
Junior : Nagy Balázs 2. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek/ 2014_15/KM_KUPA/Online%20result/index.htm
 

 

2014 11. 12-16 Skate Celje

Cubs: Gál Zoé 1. hely
Junior fiú: Borovoj Alexander 1. hely
Basic Novice A: Csiszér Emese 3. hely
Advance novice : Nagy Dóra 5. hely
Chicks lány: Zsembery Katinka 12. hely

http://dkc.simetric.si/dinamic/rezultati/61/

2014 IceChallenge Nemzetközi verseny, Gráz

Junior Nők: Tóth Ivett 3. hely                                             Junior Nők : Havasi Dorka 16. hely

 Junior Férfiak: Borovoj Alexander 8. hely                                Junior Férfiak: Nagy Balázs 9. hely

 http://www.skateaustria.com/ergebnisse  _201415/icechallenge /icechallenge/

 

2014. 10. 23-26 Tirnavia Edea Ice Cup, Trinava

 Pre-Novice: Csiszér Emese 2. hely                                             Nagy Dóra 3. hely                                     Juvenile : Gál Zoé 4. hely                                         Junior Nők: Tóth Ivett  1. hely                                                    Havasi Dorka 12. hely                                              Friesz Bianka 15. hely                           Junior Férfiak: Borovoj Alexander  5. hely

http://www.kraso.sk/2014/10/7th-tirnavia-edea-ice-cup/

2014 11. 6-9. 26. Golden Bear, Zágráb

 

Chicks lányok: Zsembery Katinka 1. hely
Basic novice A : Csiszér Emese 1. hely
Advance novice : Nagy Dóra 3. hely
Cubs: Gál zoé 5. hely
Junior lányok: Friesz Bianka 6. hely

2014. 03- 04-06. 25. Sportország Trophy, Budapest

Cubs ( 2005 ) Gál Zoé 3. hely
Basic novice A 2 ( 2003 ) Csiszér Emese 3. hely
Basic Novice A1 ( 2000) Anheuer Gréta 3. hely
Basic Novice A 1 ( 2001) Nagy Fruzsina 5. hely
Advance Novice Medgyesi Fruzsina 2. hely
Junior fiú Borovoj Alexander 2. hely
Chicks fiú Horváth Milán ( 2007) 6. hely
Chicks lány Zsembery Katinka ( 2007) 9. hely

http://www.sportorszag.hu/index.php?page=competition&pw=9&lang=hun

2014. 04. 11-13. Avas Kupa, Vidékbajnokság,                Miskolc

 Cubs II. Gál Zoé 1. hely ( 2005)
Basic Novice A II. Csiszér Emese 1. hely
Basic Novice A I Anheuer Gréta 2. hely
Cubs 2007 Zsembery Katinka 6. hely

http://havasszepe.hu/skating_club/images/                        protokoll-avas-2014/index.htm 

2014 Magyar Kupa, Utánpótlás Országos bajnokság

Nagy Dóra Cubs II. ( 2004-2005) 1. hely 
Csiszér Emese Basic Novice A ( 2003-2000) 2. hely 
Zsembery Katinka Cubs I.  2. hely 
Horváth Milán Cubs fiúk 2. hely 
Gál Zoé Cubs II. ( 2004-2005) 3.hely 
Anheuer Gréta Basic Novice A ( 2003-2000) 4. hely 
Nagy Fruzsina Basic Novice A ( 2003-2000) 9. hely 

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek      /mgayarkupa_koroszt2014/index.htm

 

2014 01.21-26 Advance Novice Junior Országos bajnokság, Budapest

 Advance Novice: Medgyesi Fruzsina 1. hely
Nagy Balázs 2. hely
Junior: Friesz Bianka 1. hely
Borovoj Alexander 1.hely

 http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/versenyek /junob2014/ Junior_Adv%20Novice%20OB.htm

 

20014. 02. 6-9. Dragon trophy-Tivoli Cup, Ljubljana

 Chicks 2005 Gál Zoé 1.hely
Cubs 2004- Nagy Dóra 1.hely 
Cubs 2003 Csiszér Emese 3.hely 
Springs 2001 Nagy Fruzsina 6. hely. 
Debs 1999-2000 Anheuer Gréta 5. hely 
Advance Noviceban Medgyesi Fruzsina 5. hely 
Junior férfiak Borovoj Alexander 3.hely 
Junior nők Friesz Bianka ) 14. hely  

 http://www.drsanje.si/dragon-trophy-2014/

 2013

 

2013 7. Mikulás Kupa, Budapest 2013. 12.

 Cubs 2003 -2004 Nagy Dóra 1.hely
Cubs 2004 -2005 Gál Zoé 1.hely
Cubs 2005-2007 Horváth Milán 2.hely
Cubs 2006-2007 Zsembery Katinka 2.hely
Advance Novice fiú Nagy Balázs 3.hely
Basic A A( 2003-2004) Csiszér Emese 4. hely
Basic A C( 2000-2001 Nagy Fruzsina 4.hely
Junior fiú Borovoj Alexander 4.hely
Junior lány Friesz Bianka 5.hely

 http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/     sc2014/index_sc2013.html

 

2013 12. 20-22. Visegrádi Országos Bajnokság

Felnőtt Nők: Szombathelyi Eszter  3. hely

 

 

 

2013. 20. Skate Celje 2013 11. 14-17

Junior   Borovoj Alexander 1.hely
Cubs II  Gál Zoé    2. hely
Basic Novice A III. Csiszér Emese 2.hely
Basic Novice A I. Nagy Fruzsina  8.hely
Junior Friesz Bianka 10.hely
          Medgyesi Fruzsina 13.hely

http://dkc.simetric.si/dinamic/rezultati/57 

 

8. Kelet Magyarország Kupa Miskolc 2013.11.9

Senior: Szombathelyi Eszter 1. hely
           Medgyesi Orsolya      3. hely


http://havasszepe.hu/skating_club/images
/protokoll_8km_2013/index.htm

 

 

 2013 Ice Challenge Graz 2013 11 19-24

Cubs:     Nagy Dóra 4.hely
              Gál Zoé 6.hely
Basic Novice A  Csiszér Emese  11.hely
                       Nagy Fruzsina   15.hely
                       Anheuer Gérta    19.hely

http://www.skateaustria.com/ergebnisse201314
/Icechallenge/index.htm

 2013 10. 24-27. Tirnavia Edea Ice Cup 

Juveniles 10 Nagy Dóra 3.hely
Juveniles  9  Gál Zoé 13. hely
Pre-Novice Csiszér Emese  11.hely
Junior Nők Friesz Bianka   15.hely
 

 

http://www.kraso.sk/wp-content/uploads/sutaze/2013_2014
/20131024_teic/html/index.htm

 

 

2013 11. 9. Kelet-Magyarország Kupa Miskolc Felnőtt

Nők  Szombathelyi Eszter   1.hely                                      Medgyesi Orsolya   3.hely

 

 

http://havasszepe.hu/skating_club/images

/protokoll_8km_2013/index.htm2013.

2013.. 9-13 Junior Grand Prix Tallin

 Junior férfi Borovoj ALexander 18. hely

 http://www.isuresults.com/results/jgpest2013/

 

 2013 10. 17-20 25. Golden Bear Zágráb

 Cubs girls      Nagy Dóra 2.hely                                                                Gál Zoé       3. hely                                                    Basic Novice A 2002-2003 Csiszér Emese 4.hely                Basic Novice B 2000-2001  Nagy Fruzsina 3.hely                                     Anheuer Gréta  4.hely

Junior Férfi Borovoj Alexander     2.hely
Junior Nők   Friesz Bianka            2.hely
                      Medgyesi Fruzsina   6.hely
Felnőtt Nők  szombathelyi Eszter 8.hely

 Csapatverseny SKSE 3.hely 

http://www.kkkmedvescak.hr/images/ZM25/index.htm

 

2013 ápr. 6   8. Avas Kupa Miskolc

Chicks 2005 Gál Zoé 2. hely
Cubs 2004 Nagy Dóra 1. hely
Advance Novice Borovoj Alexander 1. hely
cubs 2003 Csiszér Emese 6. hely
Basic novice A Anheuer Gréta 5. hely
Basic novice A Nagy Fruzsina 9. hely
 

http://www.moksz.hu/images/
mukorcsolya/avas2013/index.htm

2013 márc. 20 Mladost Trophy Zágráb

Chicks 2005 Gál Zoé 1. hely 
Cubs 2004 Nagy Dóra 1. hely 
Cubs 2003 Csiszér Emese 2. hely                                
Advance Novice Fiúk Borovoj ALexander 2. hely 
Basic Novice A Papp Petra 7. hely 
Advance Novice Medgyesi Fruzsina 9. hely 
Junior Lány Friesz Bianka 9. hely 
Medgyesi Orsolya 14. hely
Senior Lány Szombathelyi Eszter 6. hely 
 

 http://www.klizanje-mladost.hr/14.Mladost_trophy/html/

2013 febr. 10 24. Sportország Trophy Budapest

Chicks 2005 Gál Zoé 1. hely  Cubs 2004 Rabb Csenge 1. hely 
Nagy Dóra 2. hely
Cubs 2003 Csiszér Emese 2. hely 
Advance Novice girls Medgyesi Fruzsina 3. hely
Junior girls Friesz Bianka 2. hely
Medgyesi Orsolya 5. hely
Senior girls Borbély Regina 1. hely
Szombathelyi Eszter 2. hely
Basic Novice A 2000 Papp Petra 10. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya
/sportland_trophy2013/index.h
tml

 2013 febr. 22 Nyílt vidékbajnokság Debrecen

Cubs 2004 Rabb Csenge 1. hely
Cubs 2003 Csiszér Emese 2. hely
Advance Novice Medgyesi Fruzsina 4. hely
Junior Lány Medgyesi Orsolya 2. hely
Basic Novice A Anheuer Gréta 8. hely

http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/
videkbajnoksag2013/index.htm

2012 febr. 21 EYOF XI.Téli
Ifjúsági Olimpiai Fesztivál
Brassó

Friesz Bianka Junior 27. hely

2013 jan. 24 Skate Helena Belgrád

Chicks girls 2005 Gál Zoé 2. hely
Cubs girls 2004 Rabb Csenge 1. hely
Nagy Dóra 2. hely
Cubs girls 2003 Csiszér Emese 4. hely

 

2013 febr. 16 Magyar Kupa Országos Utánpótlás              Bajnokság

Cubs I Gál Zoé 1. hely
Cubs II Nagy Dóra 1. hely
Rabb Csenge 2. hely
Csiszér Emese 3. hely
Basic Novice A Papp Petra 10. hely 

2012

 

2012 dec. 22 Országos Bajnokság, Budapest  

 

Senior Nők: Szombathelyi Eszter 1. hely
Borbély Regina 2. hely ( JKK )                                 Junior Nők: Friesz Bianka 2. hely
Borovoj Liza 5. hely
Medgyesi Orsolya 6. hely ( AST)
Advance Novice Férfi: Borovoj Alexander 2. hely
Advance Novice Nők: Medgyesi Fruzsina 3. hely 
 

http://www.moksz.hu/mukorcsolya/ob2013/index.

html

 

 

2012 dec. 8 Mikulás Kupa,
Budapest


Chicks girls 2005 Gál Zoé 1. hely
Cubs girls 2004 Nagy Dóra 1. hely
Rabb csenge 2. hely
Cubs girls 2003 Csiszér Emese 4. hely
Advance Novice Boy Borovoj Alexander 2. hely
Advance Novice Girls Medgyesi Fruzsina 3. hely
Basic Novice girls Papp Petra 12. hely
2000-2001 Nagy Fruzsina 16.hely

 

http://www.moksz.hu/mukorcsolya/hirek/sc2012/02/index.htm

http://www.moksz.hu/mukorcsolya/hirek/sc2012/01/index.htm 

2012 dec 2. 7. Kelet-Magyarország Kupa Miskolc

Junior Borovoj Liza 1. hely


2012 nov 25. Golden Bear, Zágráb

Chicks girls  Gál Zoé 1. hely 
Cubs girls Nagy Dóra 1. hely 
Csiszér Emese 2.hely 
Rabb Csenge 3.hely 
Advance Novice Boys Borovoj Alexander 1.hely
Advance Novice Lány  Medgyesi Fruzsina 5.hely 
Basic Novice B Papp Petra 10.hely 
Junior Ladies  Friesz Bianka 13.hely 

Egyesületek versenyében az SKSE 2. helyen végzett.

http://www.kkkmedvescak.hr/ZM2012/sustav/

2012 okt. 25 Tirvana Edea Ice Cup

Gál Zoé Pre-Juveniles 2. hely
Nagy Dóra Juvenile 6. hely
Rabb Csenge Juveniles 7. hely                              
Papp Petra Pre- Novice 13. hely

http://www.kraso-trnava.sk/TIC/2012/Results/index.htm 

2012 ápr. 9 Coppa Europa Trofea,  Canazei

Gál Zoé Chicks 2005 1. hely
Rabb Csenge Chicks 2004 2. hely
Nagy Dóra Chicks 2004 . 4. hely

European Criterium 5 versenyből álló összetett eredmény
( Skate Celje, Skate Helena-Belgrad, Feldkirch Trophy, Sportland Rozmaring Trophy-Budapest, Canazei Coppa Europa Trophy )

Gál Zoé Chicks 2005 1. hely
Nagy Dóra Chicks 2004 1. hely
Rabb Csenge Chicks 2004 2. hely

http://www.europeancriterium.eu/results.asp?type=1&id=19

2012 már. 7. 23. Sportország Trophy
Budapest


Rabb Csenge Chicks 2004 1. hely
Nagy Dóra Chicks 2004 4. hely
Gál Zoé Chicks 2005 2. hely
Csiszér Emese Cubs 2003 6. hely
Borovoj Alexander Advance novice 2. hely
Medgyesi Fruzsina Basic novice A 1. hely
Szombathelyi Eszter Junior 2. hely

http://www.moksz.hu/mukorcsolya
/sportland2012/index.h
tml

2012 márc 24. Tyrolean Open

Innsbruck

Nagy Dóra Chicks 2. hely

Csiszér Emese

Friesz Bianka Basic Novice B 1. hely
Szombathelyi Eszter Junior 1. hely

2012 febr.18 Feldkirch Trophy, Ausztria

Gál Zoé Cubs 2005 1. hely
Nagy Dóra Cubs 2004 1. hely
Rabb Csenge Cubs 2004 2. hely 

http://ec-feldkirch.lima-city.de/FkTr2012/index.htm

2012 márc 3. VII. Avas Kupa Miskolc  

 Gál Zoé Cubs 2005 1. hely                                              Medgyesi Fruzsina Basic novice A 1. hely                                   Friesz Bianka Basic Novice B 1. hely

Szombathelyi Eszter Junior 1. hely

http://www.moksz.hu/mukorcsolya
/avas2012/index.htm

2012 febr 12. Országos Bajnokság és  Magyar Kupa , Budapest

Rabb Csenge Cubs1 1. hely 
Nagy Dóra Cubs1 3. hely 
Gál Zoé Cubs1 5. hely 
Csiszér Emese Cubs 2 9. hely
Medgyesi Fruzsina Basic Novice A 1. hely
Anheuer Gréta Basic Novice A 5. hely
Friesz Bianka Basic Novice B 1. hely
Borovoj Alexander Advance Novice 2. hely
Szombathelyi Eszter Junior 1. hely
Medgyesi Orsolya Junior 4. hely

http://www.moksz.hu/mukorcsolya/ob2012/index.htm

 

 2012 jan 21. Nyílt Vidékbajnokság Debrecen

Nagy Dóra Cubs 1. hely
Rabb Csenge Cubs1 2. hely
Medgyesi Fruzsina Basic Novice a 2. hely
Friesz Bianka Basic Novice B 1. hely
Szombathelyi eszter Junior 1. hely
Medgyesi Orsolya Junior 2. hely

 http://www.moksz.hu/mukorcsolya/
Videk_2012/index.htm
   

2012 jan 11. Skate Helena
Belgrád


Gál Zoé Chicks 2005 1. hely
Rabb Csenge Chicks 2004 2. hely
Nagy Dóra Chicks 2004 5. hely

http://dkc.simetric.si/dinamic/rezultati/52/

 2012. Jan 4 New Years Cup,  Pozsony

Nagy Dóra 3. hely Pre-Juvenile                                         2003-2004-2005                                                             Rabb Csenge 4. hely Pre-Juvenile                                            2003-2004-2005
Borovoj Alexander Advance novice 2. hely 

2011

 

2011 dec. 5. Mikulás Kupa Budapest

Nagy Dóra Cubs 2004-2005 1. hely
Rabb Csenge Cubs2004 - 2005 2. hely
Gál Zoé Cubs 2004 - 2005 5. hely
Csiszér Emese 2003 7. hely
Szabó Blanka 2003 8. hely
Medgyesi Fruzsina Basic Novice A 3. hely
Friesz Bianka Basic Novice B 1. hely
Kovács Bernadett Basic Novice B 2. hely 

 http://www.moksz.hu/index_sc2011.html

 

2011 nov. Skate Celje
Szlovénia

Gál Zoé Chicks 2005 1. hely
Nagy Dóra Chicks 2004 1. hely
Rabb Csenge Chicks 2004 3. hely
Medgyesi Fruzsina Basic novice A 2. hely 

http://dkc.simetric.si/dinamic/rezultati/51/

  

 

2011 nov Kelet-Magyarország Kupa
Miskolc

 Nagy Dóra Cubs1 1. hely
Rabb Csenge Cubs1 2. hely
Borovoj Alexander Advance Novice 2.hely
Medgyesi Fruzsina Basic NoviceA2. hely
Kovács Bernadett Basic NoviceB 1.hely 
Friesz Bianka Basic Novice B 2. hely
Medgyesi Orsolya Junior 2. hely

 

Jelentkezés

Várjuk jelentkezésedet a +36 30 300 0748 és +36 20 488 4391 telefonszámokon, illetve az info@sebestyenkse.hu e-mail címen.

Tanfolyamok

Marczibányi Sportcentrum

kedd: 16.30 -17.30
csütörtök: 16.30-17.30
szombat: 9.00-10.00

Káposztásmegyeri Vasas Jégcentrum

kedd: 17.00 -17.50     péntek: 17.00-17.50

részletek ›

Támogatóink