Eredmények
2017 - 2018 ≻
|
www.rinkresults.com ≻
2018-2019 ≻
|
2014 - 2015 ≻ |
2015 - 2016 ≻ 2016 - 2017 ≻ |
2011 -2012 ≻ |
2012 - 2013 ≻ 2013 - 2014 ≻ |
|
|
2018-2019
szezon |
Junior kategória
2018. aug. 11-12 Tesztverseny, Budapest 2.hely
2018. nov. 6-11 Volvo Open Cup, Riga 21.hely
2019. jan. 16-19 Skate Helena, Belgrád 12.hely
2019. febr. 2-3 Műkorcsolya Utánpótlás Bajnokság, Budapest 1.hely
2019. febr. 16-17. Jégvirág Kupa, Miskolc 3.hely
2019. febr. 26- márc. 3 Cup of Tyrol, Innsbruck 7.hely
|
|
Rövid 2.50
Undo by Sanna Nielsen
Kűr: 3.40
1.Querer ( from Cirque de Soleil )
2.Edvin Marton: Tango
3.Astor Piazzole and Amelita Baltar
Balada para un loco
|
2017-2018 szezon
|
Junior kategória
2017. szept. 6-9. Junior Grand Prix (Riga) 15. hely
2017. okt. 21-23 1. Halloween Kupa (Budapest) 3. hely
2017. nov. 21-25. Cup of Tyrol (Innsbruck) 5. hely
2017. dec. 4-10. 11. Mikulás Kupa (Budapest) 5. hely
2018. jan 6-7. Junior Országos bajnokság (Budapest) 2. hely
2018 jan 24. 27. Skate Helena 2018 ( Belgrád ) 2. hely
2018 jan 28. -febr 4. Mentor Torun Cup 2018 (Torun) 4. hely
2018 febr 17-18. Jégvirág Kupa ( Miskolc ) 1. hely
2018 április 5-8. 2018 Triglav Trophy (Jesenice) 5. hely
|
|
Rövid:
Andrea Bocelli- Laura Pausini
Vivere Dare to Live 2.50
Kűr: 3.40
1.Querer ( from Cirque de Soleil )
2.Edvin Marton: Tango
3.Astor Piazzole and Amelita Baltar
Balada para un loco
|
2016-2017 szezon
|
Advance Novice kategória
2016 okt 27-30. Golden Bear ( Zágráb) 10. hely
2016 nov. 3-6. Tirnavia Edea Ice Cup ( Trinava) 2. hely
2016 nov. 24-27. Skate Celje ( Celje) 6. hely
2016. dec. 5-11. Mikulás Kupa ( Budapest) 7. hely
2017. jan. 14-15. Advance Novice, Junior Országos bajnokság ( Budapest) 1. hely
2017 márc. 10 -12. Coupe du Printemps 2017 ( Luxemburg ) 11. hely
2017. ápr. 5-9. Triglav Trophy ( Jesenice ) 2. hely
|
|
Rövid: William Joseph 2.30
Standing Storm
Kűr: Andreai Bocelli-Laura Pausini- 3.10
Vivere- Dare to Live
|
2015-2016 szezon
|
2015 okt. 22-25 8. Tirnavia Edea Ice Cup ( Trnava) 1.hely
2015 okt. 27-31 42. Leo Scheu Memorila, Icechallenge Graz (Gráz) 3.hely
2015 nov. 12-15 Skate Celje 2015 (Celje) 2.hely
2015. nov. 19-22 Golden Bear 2015 (Zágráb) 3.hely
2015 nov 28-dec 4. 2015 Mikulás Kupa ( Budapest) 5.hely
2016 jan. 9-10 Advance Nov,Junior Országos bajnokság ( Debrecen) 1. hely
2016 febr. 13-14 Jégvirág Kupa ( Miskolc) 1.hely
|
|
Rövid: 2. 30
Don Qiuxote ( balett)
Kűr: William Joseph 3.10
Standing Storm
|
2014-2015 szezon
|
2014. okt 23-26. 7. Tirnavia Edea Ice Cup ( Tirnava) 3.hely
2014 nov. 6-9. 26. Golden Bear (Zágráb) 3.hely
2014 nov 13-16. 21. Skate Celje (Celje) 5.hely
2014 nov 22-23. 9. Kelet-Magyarország Kupa ( Adv Nov.) (Miskolc) 1.hely
( Basic Novice A) 1.hely
2014 dec. 1-7 8. Mikulás Kupa (Budapest) 3.hely
2014 dec 17-20. Adv Nov, Junior, Felnőtt Országos bajnokság (Budapest) 1.hely
2015 febr 6-7 Jégvirág Kupa (Miskolc) 2.hely
2015 febr 12-15. Tivoli Cup-Dragon Trophy (Ljubljana) 3.hely
2015 márc 11-15. 26. Sportország Trophy (Budapest) 6.hely
2015 márc 26-29. 10. AvasKupa (Miskolc) 1.hely
2015 ápr 15-19 23. Triglav Trophy, 2. Narcisz Cup (Jesenice) 5.hely
|
|
Kűr 2.40 / 3.10
Don Qiuxote ( balett)
|
2013-2014 szezon
|
2013 okt.24-27 6. Tirvania Edea Ice Cup (Trinava) 3. hely
2013 okt. 17-20. 54. Golden Bear (Zágráb) 2.hely
2013 nov 19-24. Ice-Challange (Graz) 4.hely
2013 dec. 2-8 Mikulás Kupa (Budapest) 1.hely
2014 febr 6-8. Tivoli Cup-Dragon Trophy (Ljubljana) 1.hely
2014 febr.15 Magyar Kupa Korosztályos Bajnokság (Budapest) 1.hely
|
|
Kűr 2.09 / 2.33
Johann strauss II. Die Fiedermaus
|
2012-2013 szezon
|
2012 okt.25-28 Tirvania Edea Ice Cup (Trinava) 6. hely
2012 nov. 25-28 24. Golden Bear (Zágráb) 1. hely
2012 dec. 5-8 Mikulás Kupa (Budapest) 1. hely
2013. jan. 23-27 Skate Helena (Belgrád) 2. hely
2013 febr. 7-10 24. Sportország Trophy (Budapest) 2. hely
2013 febr.16 Magyar Kupa Korosztályos Bajnokság (Budapest) 1. hely
2013 márc. 20-24 14.Mladost Trophy (Zágráb) 1. hely
2013 ápr. 6-7 8.Avas Kupa (Miskolc) 1. hely
|
|
Kűr 2.08 / 2.25
Monti Csárdás
|
2011-2012 szezon
|
2011 nov. 9-13 Skate Celje ( Celje) 1.hely
2011 nov. 19-20 Kelet-Magyarország Kupa ( Miskolc) 1.hely
2011 dec. 1-4 5.Mikulás Kupa ( Budapest) 1.hely
2012 jan. 4-5 New Years Cup (Pozsony) 3. hely
2012 jan 11. Skate Helena ( Belgrad) 5. hely
2012 jan 21 -22 Vidékbajnokság (Debrecen) 1. hely
2012.febr. Magyar Kupa (Budapest) 3. hely
2012 febr. 18-21 Feldkirch trophy ( Feldkirch) 1. hely
2012 márc. 3-4 7. Avas Kupa (Miskolc)
2012 márc 7-11 23. Sportország Trophy ( Budapest) 4. hely
2012 márc. 24-25 Tyrolian Open (Innsbruck) 2. hely
2012. ápr. 9-13 24. Coppa Europa Trofea (Canezei) 4.hely
European Criterium összetett 1. hely
|
|
Kűr 2.09 / 2.29
Johann Strauss II.: Thunder and Lighting Polka
|
|
|
Interjúk
|
|
|
2017 november 13. Élen állunk( 13.39-től ): www.mediaklikk.hu ≻
2017 febr. 1.: Akaraterő jeles: www.utanpotlassport.hu ›
2017 július: Lifetilt interjú: www.lifetilt.hu ≻
2017 jan. 15.: Advance Novice bajnok : www.moksz.hu ›
www.pitypangiskola.hu ›
2016 feb. 14. Jégvirág kupa_Nagy Dóra sikere: www.boon.hu ›
2015. dec.: A nap hőse_ video: www.digisport.hu ›
|
Videók
|
|