Csernoch András          Eredmények ≻      Interjúk ≻   Videók ≻

 

 

 

 

 

 

 

 

Született: 1999.07.29                                                           

Lakhely: Debrecen

Korcsolyázás kezdete:

Edzője: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Korábbi edzői:

2015 - 2018 Bernard Gelsser, Jean Francois Ballester ( La Chaux-de-fonds)
2013 - 2015 Bernard Glesser ( Ceegy, Párizs )
2012 - 2013 Gyulai Györgyi ( Debrecen)
2011 - 2012 Véronique Guyon ( Poiters Franciaország )
          - 2011 Gyulai györgyi ( Debrecen )

Felnőtt Válogatott

www.isu.org ≻

Iskola: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
           Debreceni Egyetem Bölcsésztudományi Kar
                       - Francia Romanisztika Szak 
 

Eredmények     www.rinkresults.com ≻

 

2010-2018 ≻        2018-2019 ≻         2019-2020 >                                                       
     
      

2019-2020
szezon

 

 

 

 

 

 

Felnőtt kategória 

2019. aug. 10-11. Tesztverseny Budapest 1. hely
2019 szept. 10-15. Junior Világkupa Chelyabinsk 20. hely

Rövid 2.50
Sarabande Suite (Aeternae)
by Globus
Kűr 4.10
The Rock (soundtrack)

 

2018-2019
szezon

 

 

 

 

 

 

Felnőtt kategória

2018. aug.11-12  Tesztverseny, Budapest 1.hely
2018. szept. 20-22  Ondrej Nepela Trophy, Pozsony 17.hely
2018. okt. 19-21  Halloween Cup, Budapest 12.hely
2018. okt. 25-28  Golden Bear, Zágráb 16.hely
2018. nov. 6-11  Volvo Open Cup, Riga 19.hely
2018 nov. 29- dec. 2  Christmas Cup, Budapest 9.hely
2018. dec. 14-15  Four Nationals Championships, Budapest 17.hely
                                Felnőtt Országos bajnokság 3. hely
2019. febr. 16-17  Jégvirág Kupa, Miskolc 7.hely
2019. ápr. 10-14  Triglav Trophy, Jesenice 1. hely

 

                                          Rövid 2.50
                             Sarabande Suite (Aeternae)
                                        by Globus

                                            Kűr 4.10
                              The Rock (soundtrack)

 

2010-2018              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debreceni Sportiskola - SI versenyzője

2018. jan. 6-7. Junior Országos bajnokság (Budapest) 3. hely
2018 febr. 17-18. Jégvirág Kupa ( Miskolc ) 4. hely
2018 ápr. 5-8. 2018 Triglav Trophy (Jesenice) 4. hely
2017. dec. 4. 11th Santa Claus Cup ISU Budapest 6. hely
2017. márc. 10. Coupe du Printemps 2017 Luxembourg 5. hely
2017. febr. 14. Bavarian Open 2017 Oberstdorf 16. hely
2017. febr. 2. Jégvirág Cup 2017 Miskolc 4. hely
2017. jan. 14. Junior Magyar bajnokság 2017 Budapest 3. hely
2016. dec. 15. Visegrádi bajnokság - Felnőtt bajnokság 2017 Katowice 14. hely
2016. dec. 6. 10th Santa Claus Cup ISU Budapest 15. hely
2016. febr. 23. Hellmut Seibt Memorial 2016 Vienna 14. hely
2016. febr. 13. Jégvirág Cup 2016 Miskolc 2. hely
2016. febr. 4. Dragon Trophy 2016 Ljublana 3. hely
2016. jan. 9. Junior Magyar bajnokság 2016 Debrecen 4. hely
2015. nov. 28. 9th Santa Claus Cup ISU Budapest 12. hely
2015. okt. 22. 8th Tirnavia Edea Ice Cup Trnava 4. hely
2015. ápr. 15. 24th Triglav Trophy Jesenice 3. hely
2015. ápr. 7. 27th Coppa Europa Canazei 1. hely
2015. márc. 13. 26th Sportland Trophy ISU Budapest 6. hely
2014. dec. 18. Junior Magyar bajnokság 2015 3. hely
2014. dec. 1. 8th Santa Claus Cup Budapest 16. hely
2014. ápr. 24. 6th Rooster cup Courbevoie 5. hely
2014. márc. 15. French Novice Champ. 2014 Tours 7. hely
2013. márc. 27. 22nd Triglav Trophy Jesenice 7. hely
2013. febr. 7. 24th Sportland Trophy Budapest 1. hely
2013. jan. 22. 6th Skate Helena Belgrade 1. hely
2012. dec. 21. Magyar Bajnokság 2013 3. hely
2012. dec. 5. 6th Santa Claus Cup Budapest 5. hely
2010. dec. 1. 4th Santa Claus Cup Budapest 1. hely                                                                                          

   
   
   

Interjúk 

Videók 

   
2019 Felnőtt Országos bajnokság - kűr program ≻  
2019 Felnőtt Országos bajnokság- rövid program ≻  
2018 Christmas Cup - kűr program ≻                                            2018 Christmas Cup - rövid program ≻                         

 

2018 Halloween Kupa - rövid program ≻ 2018 Halloween Kupa - kűr program ≻
2018 Országos bajnokság - kűr program ≻ 2017 Négy Nemzet Országos bajnokság - kűr program ≻
2017 Országos bajnokság- rövid program ≻ 2017 Országos bajnokság - Junior -kűr program ≻
2017 Mikulás Kupa - rövid program ≻                                        2016 Felnőtt Országos bajnokság-rövid program≻ 

 

2017 Coupe du Printemps - rövid program ≻    2017 Mikulás Kupa - kűr program ≻
2016 Mikulás Kupa - kűr program ≻ 2016 Jégvirág Kupa - rövid program ≻
2016 Hellmut Seibt Memorial - kűr program ≻                    2016 Országos bajnokság - kűr program ≻            

 

2016 Mikulás Kupa - rövid program ≻

2015.Tirnavia Edea Ice Cup - kűr program ≻

2015 Mikulás Kupa - rövid program ≻

2015 Mikulás Kupa - kűr program ≻

2014 Mikulás Kupa Junior - rövid program ≻ 2014 Mikulás Kupa Junior - kűr program ≻
2013 Országos bajnokság AN - rövid program ≻ 2013 Országos bajnokság Adv Nov - kűr program ≻
2012 Országos bajnokság AN - rövid program ≻ 2012 Országos bajnokság Adv Nov - kűr program ≻ 

2009  Avas Kupa - kűr program ≻

2007  Zúzmara - kupa kűr program ≻                                  

 2007 Kelet- Maryaroszág Kupa - kűr program ≻

 

 

 

Jelentkezés

Várjuk jelentkezésedet a +36 30 432 3988 telefonszámokon, illetve az skse.marczibanyi@gmail.hu e-mail címen.

Tanfolyamok

Marczibányi Sportcentrum

kedd: 16.30 -17.30
csütörtök: 16.30-17.30
szombat: 8.30-9.20

Káposztásmegyeri Vasas Jégcentrum

szerda: 17.00 -17.50   szombat: 9.00-9.50

részletek ›

Támogatóink